Naudojimosi sąlygos

  1. Pakeisti arba grąžinti įsigytą fizinę prekę galite per 14 kalendorinių dienų.
  2. Keičiama arba grąžinama fizinė prekė turi būti pateikta nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, etc.) ir toje pačioje komplektacijoje, kokioje pirkėjas ją įsigijo.
  3. Keičiant arba grąžinant fizinę prekę būtina pateikti atspausdintą kasos kvitą arba PVM sąskaitą faktūrą ir keitimo/grąžinimo formą. Kilus klausimams prašome kreiptis el. paštu [email protected]
  4. Mitybakitaip.lt turi teisę nepriimti keičiamos arba grąžinamos fizinės prekės, jei ji pateikiama panaudota, be etikečių ar sugadinta, pasibaigęs jos keitimo/grąžinimo terminas.
  5. Keičiamų ar grąžinamų fizinių prekių siuntimo/pristatymo išlaidas apmoka pirkėjas. Grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos neapmokamos.
  6. Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas.
  7. Grąžinant su nuolaida įsigytą prekę, grąžinama su galiojusia nuolaida sumokėta suma.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos remiantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.“