Sveika mityba: kaip pradėti sveikai maitintis

Daugelį žmonių, pagalvojus apie sveikos mitybos laikymąsi, išpila prakaitas. Jie mano, kad sveika mityba reiškia, jog daugiau gyvenime nebebus galima nė pažiūrėti į „nesveiką“ maistą! Tačiau sveikai maitinantis neprivalome visiškai atsisakyti savo mėgstamo, ne tokio sveiko, maisto. Šiame straipsnyje – viskas, ką reikia žinoti apie sveiką mitybą: kokios jos funkcijos, kaip rasti balansą tarp sveiko ir „nesveiko“ maisto, koks maistas yra sveikas, kaip sveikiau ir skaniau jį pasigaminti ir kokius maisto papildus vartoti.

Protarpinis badavimas – efektyvus būdas numesti svorio

Pastaraisiais metais, ypač užsienyje, smarkiai išpopuliarėjo protarpinis badavimas (angl. Intermittent Fasting). Nors lietuviškas vertimas skamba gana baugiai, tai nėra itin drastiškas metodas kaip dauguma dietų, o po juo slypi daug logikos. Protarpinis badavimas nemažai daliai žmonių padeda suvartoti mažiau kalorijų, sumažinti apetitą ir taip numesti svorio.

Mitybos planas nemokamai: gidas nuo A iki Z

Norite numesti svorio, sveikai maitintis, tačiau nežinote, nuo ko pradėti? Mitybos planas gali padėti! Mitybos planas – puikus būdas pradedančiajam padėti laikytis sveikos mitybos įpročių ir surinkti reikiamą kalorijų kiekį svorio metimui. Šis gidas nuo A iki Z paaiškins, kaip pačiam susidaryti mitybos planą nemokamai.

Kaip numesti svorio greitai

5 paprasti žingsniai, kaip numesti svorio greitai

Greitai numesti svorio iš tikrųjų nėra taip sunku. Užtenka pradėti laikytis tam tikros dietos ir kilogramai gali tiesiog tirpti… Deja, laikantis dietos net tik jaučiamės siaubingai, bet ir ištirpę kilogramai vėliau visada grįžta (arba dar blogiau – jų susigrąžinama su kaupu). Laimei, tai nėra vienintelis kelias, kaip greitai numesti svorio. Tai padaryti galime ne tik nesikankindami, bet ir nesusigrąžindami atsikratyto antsvorio.